METALWORKING
LEOŠ JINDRA

Metalworking for demanding

Metalworking
LEOŠ JINDRA

Metalworking for demanding

complexity is not a problem for us

WE CAN MAKE ANYTHING FOR YOU

As a family-owned company, we have been focusing on small series or piece production exactly according to your wishes and requirements since 1991. We work with stainless and classic steel, aluminum and other metals. We are here for individuals, institutions as well as for large companies.

We are a family metal working company with a fully equipped modern workshop and a network of proven material suppliers. Our traditional work includes metal production of shelves for luxury boutiques, atypical fences, gates and railings, products for the packaging industry, food industry and pharmaceuticals. However, the era of precise and careful welding started with a collaboration with the Belgian artist Wim Delvoye, where we learned accuracy and preciseness.

PORTFOLIO

REFERENCES

Mikrobiologický ústav Akademie věd České republiky, v.v.i.

RNDr. Marek Šinkora Ph.D., vedoucí laboratoře gnotobiologie

Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. v současnosti představuje největší pracoviště v České republice, které komplexně studuje vlastnosti mikroorganizmů (bakterií, kvasinek, hub a řas) a savčích buněčných linií z hlediska základního výzkumu i z hlediska jejich praktické využitelnosti v průmyslu či medicíně.

S firmou Zámečnictví Leoš Jindra máme ty nejlepší zkušenosti. Vyrábí pro nás součásti z nerezové oceli či hliníku, které jsou nezbytné pro naše unikátní izolátory pro odchov bez-mikrobních myší a prasat. Vesměs se jedná o experimentální výrobky, které musí být precizní, přesné a hlavně vyrobené na míru s neúprosně přesnou povrchovou úpravou, navíc v relativně malých sériích. To někdy znamená výrobky předělávat, upravovat, modifikovat nebo vyvíjet. Nakonec jsme vždy spokojeni a spolupráce si nesmírně vážíme.

grilmen, s.r.o.

Ing. Petr Koza, majitel firmy Grilmen

Zabýváme se on-line prodejem multifunkčních zahradních grilů Grilmen s lávovým grilovacím kamenem naší vlastní výroby. Dále si u nás můžete vybrat z široké nabídky grilovacích lávových kamenů standardních rozměrů, nechat si vyrobit kámen nebo celý gril na míru, případně vybrat z rozsáhlé nabídky příslušenství ke grilování.

S Leošem Jindrou máme vynikající spolupráci již dlouhá léta. Je naším výhradním dodavatelem ocelových a nerezových dílů, ze kterých skládáme naše grily Grilmen a nerezových rámečků na grilovací lávové kameny. Vyrábí pro nás taktéž složitější multifunkční grily na míru. Na našem partnerství si nejvíce vážíme férového přístupu, dodržování domluvených termínů, flexibility a ochoty vycházet nám vstříc. Díky Leošovým bohatým zkušenostem z oblasti strojírenské výroby a výroby jeho vlastních grilů jsou pro nás přidanou hodnotou i jeho cenné rady a postřehy směřující ke zjednodušení či zefektivnění výroby. Věříme, že naše spolupráce bude nadále zdárně pokračovat k oboustranné spokojenosti.

STAVIBET, s.r.o.

František Jílek, jednatel

Zabýváme se dopravními stavbami, výstavbou chodníků, komunikací a zpevněných ploch.

Naše spolupráce s firmou pana Jindry je dlouhodobá. Jedná se o seriózní firmu, která umí hledat nová a zajímavá řešení v oblasti zámečnické výroby. Jejich práce je velmi kvalitní, doplňuje ji spolehlivost a příjemné jednání. Těšíme se na naše další spolupráce.

SV METAL, s.r.o.

Ing. Václav Vavřinka, jednatel společnosti

S p. Jindrou naše firma spolupracujeme dlouhodobě. Od roku 2010 je pro nás jak spolehlivým dodavatelem svařovaných a broušených dílů, tak i spolehlivým odběratelem našich plechových dílů.

Za firmu SV metal můžeme spolupráci vřele doporučit.

METALWORKING LEOŠ jindra

Telephone
+420 732 123 132
+420 608 949 614

E-mail
info@leosjindra.cz

Adress
Záhumenská 126
517 71 České Meziříčí

IČO: 44409168
DIČ: CZ5705161165

METALWORKING LEOŠ jindra